Promet Enerji

Yaşanabilir, gelecek nesillere temiz bir dünya bırakmak için.

2016 yılından beri yenilenebilir enerjiye yaptığımız yatırımlar ile gelecekte temiz bir dünyayı yarınlara bırakmak için çalışmaya devam ediyoruz. Güneşin enerjisi, bizim enerjimiz oldu.

anasayfa-1
anasayfa-2
Hakkımızda

Promet Enerji / Araban

Promet Enerji 2016 yılından bugüne, sürdürebilir enerji kaynaklarının önemini bilerek, bu amaçla ülkemizde gerekli adımlarını atmıştır. İlk yatırımını 2017 de Gaziantep Araban İlçesinde 1MWe gücünde Güneş enerji santrali inşaa ederek yapmıştır. Yılda yaklaşık 2000 MWe enerji üretim kapasitesine sahip santralimiz aktif olarak üretim yapmaya devam etmektedir. Böylelikle çağımızın en önemli sorunlarından biri olan karbon salınımı konusunda yılda yaklaşık 1300 ton kadar karbon emisyon azaltımı sağlıyoruz.
Hakkımızda

Promet Enerji / Nallıhan

Yenilenebilir Enerjinin önemini Promet Enerji olarak benimseyerek yatırımlarımıza hızla devam ettik. 2018 yılında Ankara Nallıhan İlçesinde 4MWe kurula güce sahip, yaklaşık 70.000m2 lik bir alana, yılda yaklaşık 6200 MWe lik elektirk üretim kapasiteli Güneş Enerjisi Santrali kurduk. Sürdürebilirlik ve yarınlara temiz bir gelecek bırakmak adına var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Çünkü biliyoruz ki ;
Promet Enerji

Yatırım Projelerimiz

IMG_6945
Başlıksız-2
Biz ne yapıyoruz ?

Güneş Enerjisine Hazırız,
Tek İhtiyacımız Onu İyi Kullanmak

Promet Enerji olarak, her alanda yenilenebilir enerji üretiminin ve kullanımının değerini yaygınlaştırmaya çalışıyoruz. Geleceğin artık fosil yakıtlardan ibaret olmadığını, elektrik enerjisinin kullanabilir her yönü ile tüm alanlarda fayda sağlayacağını, buna bağlı olarak elektrik üretiminin en doğal ve en temiz şekilde sağlanabileceğini yaşayan sistemlerimiz ve modern teknoloji kullanarak güçlü ar-ge projelerimiz ile gösteriyor ve anlatıyoruz. Çünkü, doğadan gelen enerjinin insanlığa faydasını şimdi olduğu gibi gelecekte de biliyoruz.
promet enerji

Nasıl Çalışıyoruz

01

Proje Geliştirme & Fizibilite

02

Projeye başlangıç

03

Sistem Kurulumu

04

Enerji Üretimi

YAtırımlarımız

Yılda 8200MWe Enerji Üretimi